KURSY I SZKOLENIA

W SZKOLENIACH GRUPOWYCH UDZIAŁ BIORĄ MAX. 3 KURSANTKI

KURS MANICURE HYBRYDOWY GRUPOWY

Moduły omawiane podczas kursu: Budowa paznokcia, zasady BHP i utrzymywania czystości na stanowisku pracy, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu,choroby związane z paznokciami, przygotowanie paznokci do zabiegu manicure, manicure hybrydowy krok po kroku oraz metody usuwania hybrydy z paznokci.

KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ

Moduły omawiane podczas kursu: Budowa paznokcia, zasady BHP i utrzymywania czystości na stanowisku pracy, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu, choroby związane z paznokciami, przedłużanie i budowa żelem (Forma/Szablon), nakładanie żelu, modelowanie paznokci: kwadrat, owal, migdał.

KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ AKRYLOWĄ GRUPOWY

Omawiane moduły: Zasady BHP oraz higiena pracy, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu, budowa płytki paznokcia, przeciwwskazania do zabiegów przedłużania płytki paznokciowej, przedłużanie metodą akrylową (przedłużanie płytki na tipsie, na formie, tworzenie ozdób).

KURS MANICURE JAPOŃSKI GRUPOWY

Omawiane moduły: Różne wersje manicure, zalecenia i ograniczenia do zabiegów, cechy paznokci japońskich, opis produktów w manicure japońskim, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu, przygotowanie dłoni i paznokci do zabiegu manicure, sposoby nakładania oraz wypełnianie ubytków.

KURS ZDOBIEŃ GRUPOWY

Moduły: Umieszczenie wzorów oraz rodzaje stempli, wzory jednokolorowe, cieniowane, z użyciem folii, wzory z użyciem pyłków oraz wypukłe, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu.

KURS PEDICURE

Omawiane moduły: Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy,omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu, przeciwwskazania i wskazania do wykonywania zabiegu pedicure kosmetycznego, podstawy podologii, używanie przyborów i kosmetyków podczas zabiegu, wykonywanie zabiegu pedicure z zastosowaniem frezarki, pilników i cążek.

KURS NITKOWANIA

Moduł: Depilowanie mniejszych i większych powierzchni skóry metodą hinduską, arabską i self threading, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu.

KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1

Omawiane moduły: BHP stanowiska pracy, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu, metody przedłużania rzęs, przeciwwskazania do zabiegu, etapy przedłużania rzęs, omówienie produktów i akcesorii przeznaczonych do stylizacji rzęs metodą 1:1, opis klejów oraz warunki ich przechowywania, sposoby zabezpieczania rzęs dolnych i separacja rzęs naturalnych, metoda doklejania rzęsy sztucznej do naturalnej oraz modelowanie oka.

KURS WIZAŻU

Omawiane moduły: Wprowadzenie do zawodu wizażysty, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu, omówienie kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów, analiza kolorystyczna, dobór odpowiedniej palety barw do typu urody, zagadnienia dotyczące stylizacji, wykonywanie makijaży (korekcyjny, dzienny, wieczorowy, francuski, ślubny, smoky eyes).

KURS HENNY I REGULACJI

Moduły: Wprowadzenie do zabiegu henny brwi i rzęs oraz regulacji brwi, nauka i precyzja wykonania zabiegu, omówienie preparatów i aparatury do wykonania zabiegu henny brwi i rzęs oraz regulacji, omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, obsługa autoklawu.

KOMPLEKSOWY KURS KOSMETYCZNY

Obejmuje wszystkie wymienione moduły w pojedynczych kursach. Celem kursu jest profesjonalne przygotowanie do zawodu kosmetyczki pod względem teoretycznym i praktycznym. Omawiany podczas kursu jest również: masaż twarzy,szyi i dekoltu, oczyszczanie manualne złuszczanie kwasami, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny oraz sonoforeza. Także omówienie procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz obsługa autoklawu.

ZAPISY NA KURS ODBYWAJĄ SIĘ TELEFONICZNIE LUB POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

TELEFON: 693 825 444

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Salon. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

Numer konta do dokonania przedpłaty na wybrany kurs:
Alior bank nr konta: 72 24 90 0005 0000 4000 6728 4347